21 grudnia 2022

Nowoczesne miski WC, które wyróżniają się bezkołnierzową konstrukcją i podwieszanym montażem

Podwieszane miski WC należą do jednych z najchętniej wybieranych rozwiązań podczas projektowania łazienek o różnych stylach i wymiarach. Ich konstrukcja sprawia, że wydają się zajmować mniej miejsca niż miski WC stojące i jednocześnie wyróżniają się nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Z tego powodu w ofertach uznanych producentów można znaleźć coraz więcej godnych uwagi modeli, które cechują się ciekawym designem i zastosowaniem innowacyjnych technologii. Warto między innymi zwrócić szczególną uwagę na miski WC podwieszane bezkołnierzowe, które pojawiają się w ofercie marki Laufen i które charakteryzują się niezwykle starannym wykończeniem.

Podwieszane miski WC marki Laufen – jakie są ich najważniejsze zalety?

Proponowane przez markę Laufen miski podwieszane WC wyróżniają się bezkołnierzową konstrukcją (rimless), która ogranicza odkładanie się różnego rodzaju zanieczyszczeń ze względu na brak trudno dostępnych miejsc. Co więcej, w miskach WC podwieszanych bezkołnierzowych zastosowano innowacyjny system spłukiwania, który zapewnia dokładniejsze rozprowadzanie wody i tym samym skuteczne opłukiwanie wewnętrznej powierzchni toalety. W efekcie miski WC są łatwiejsze w utrzymaniu w czystości, bardziej higieniczne oraz bardziej ekonomiczne ze względu na mniejsze zużycie wody.

Przeczytaj także:  Skuteczne sposoby na gołębie na balkonie

Warto również wspomnieć o zastosowaniu systemu EasyFit, który ułatwia montaż podwieszanych misek WC. Wiąże się on między innymi z brakiem otworów bocznych i śrub montażowych. Ukryty, intuicyjny montaż nie tylko przyspiesza przymocowanie toalety, ale także pozwala na uzyskanie ładniejszej bryły miski, która ze względu na brak zakamarków również będzie wygodniejsza w regularnym czyszczeniu.

Nowoczesne miski WC z kolekcji LUA – minimalistyczne kształty i przemyślane wymiary

Znajdująca się w ofercie marki Laufen kolekcja LUA to najnowsza propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych, minimalistycznych elementów wyposażenia łazienki. Delikatne, opływowe kształty proponowanych podwieszanych misek WC ułatwiają ich dopasowanie do różnego rodzaju aranżacji, dzięki temu projekt łazienki tworzy spójną całość. Co więcej, miska WC podwieszana bezkołnierzowa z serii LUA występuje w dwóch wersjach: BASIC i ADVANCED, które różnią się między sobą kształtem i wymiarami. Wersję ADVANCED z pewnością docenią osoby, które poszukują prostych, estetycznych rozwiązań z bryłą zapewniającą szybkie czyszczenie toalety.

Przeczytaj także:  Oryginalna i ponadczasowa łazienka - spraw sobie luksusowe wnętrze

Materiał sponsorowany.

Powiązane treści