24 listopada 2022

Stoły drewniane na zamówienie do restauracji – dlaczego warto?

Porządny stół to obowiązkowy element wyposażenia każdej restauracji. Warto zatem rozważyć zakup stołów drewnianych. Mają one szczególny urok i elegancję, dlatego mogą nadać Twojemu biznesowi ekskluzywnego powiewu. Jednocześnie musisz mieć świadomość, że drewniane meble są droższe niż inne materiały. Więc jeśli chcesz je kupić, to lepiej byłoby wybrać stoły drewniane na zamówienie od producenta lub sklepów meblowych, które mają własne warsztaty, w których pracują nad osobistymi zamówieniami, aby uzyskać najlepszą kombinację ceny i jakości.

Dlaczego wybrać stół drewniany do restauracji?

Drewniane stoły do restauracji to świetna opcja z wielu powodów. Są łatwe do czyszczenia, piękne i eleganckie, trwałe i odporne na zużycie, łatwe do utrzymania i przyjazne dla środowiska.

Kiedy wybierzesz drewniany stół dla swojej restauracji lub kawiarni, nie będzie potrzeby korzystania ze specjalistycznych środków czyszczących, ponieważ drewniane stoły są łatwe do czyszczenia. Wystarczy użyć wody z detergentem i miękkiej szmatki lub szczotki.

Przeczytaj także:  Ekskluzywne łóżka JMB

Dodatkowo stoły drewniane na zamówienie są pokrywane odpowiednim rodzajem impregnatu (olejem lub lakierem), który zabezpiecza drewno przed zabrudzeniami i starzeniem się.

Drewniane stoły są również naturalnie piękne, dodają elegancji, która może uatrakcyjnić wygląd nawet najbardziej skromnej restauracji. Twoi klienci docenią, atrakcyjność wnętrza, co oznacza, że prawdopodobnie wrócą ponownie wkrótce po pierwszej wizycie! Stoły drewniane to ponadczasowa klasyka. Nigdy nie wychodzą z mody i mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. Są również trwałe, długowieczne i przyjazne dla środowiska (jeśli wybierzesz odpowiednie drewno).

Stoły drewniane od producenta – zalety i wady

Stoły drewniane od producenta sprzedawane są bez prowizji, dzięki czemu ich cena będzie zdecydowanie niższa niż w większości sklepów meblowych. Producent mebli drewnianych może także zaproponować indywidualnie dobrany projekt lub przeróbkę istniejącego modelu do Twoich potrzeb. Masz także możliwość doboru i wymiany materiałów oraz kolorystyki – wolisz czarny dąb zamiast mahoniu? Producent może zaproponować Ci wymianę blatów na takie, które będą pasować do wystroju. Zwłaszcza, jeśli będziesz zamawiał całą serię stołów w jednym stylu. Masz także możliwość ustalenia z nim specjalnego pokrycia, odpornego na środki czyszczące i dezynfekcję. Dzięki czemu Twoje stoły dużo lepiej będą znosić intensywne użytkowanie.

Przeczytaj także:  Wygodna sofa do spania codziennego - jaką wybrać?

Podsumowując. Stoły drewniane do restauracji to dobra inwestycja. Tego typu meble są używane od wielu lat i będą używane w przyszłości. Drewniane stoły i krzesła mają bardzo elegancki wygląd i można je pomalować na dowolny kolor, jeżeli będziesz chciał zmienić wystrój lokalu – wystarczy je wtedy poddać renowacji. To czyni je bardziej atrakcyjnymi niż inne rodzaje stołów, które nie mają tak eleganckiego wyglądu, jak również są łatwe do czyszczenia i utrzymania.

Artykuł reklamowy.

Powiązane treści